Nitroxtec Endüstriyel Makina Basınçlı Hava ve Gaz Çözümleri Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi İstanbul’da kurulmuştur. Profesyonel ekibi ve modern teknoloji ile yüksek kaliteli çözümler sunmaktayız. Nitroxtec; Sektörde 13 yıldan fazla tecrübesi bulunmaktadır. Bilgi ve deneyimin sağladığı katkı ile Dünya’ya en kaliteli hava ve gaz çözümleri üretmek amacı ile yola çıkmıştır.

Nitroxtec; Üretim tesislerine kaliteden ödün vermeden maliyetleri en düşük, performansı en yüksek verimli ve sürdürülebilir ürünler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim ve medikal sektörüne sunduğu çözümler sayesinde müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde sağlamaktadır. Başarılarımızın ve endüstriye sunduğumuz çözümlerin kaynağı; çalışma arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza verdiğimiz değerde saklıdır.

Nitroxtec; Enerji yolculuğunda kaliteli ve sürdürülebilir vizyonu ile  çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Nitroxtec, geleceğin teknolojilerini geliştirmeye ve dünyaya katkı sağlamaya devam edecektir. Dünya standartlarının üzerinde en verimli ve en kaliteli sistem çözümleri üretmekteyiz. Alternatif çözümlerle müşterilerimize özveriyle hizmet sağlamaktayız.

Vizyonumuz

 Gelişen teknolojiyi takip ederek, küresel pazarda paydaşları için sürdürülebilir büyüme adına gerekli olan endüstriyel hava ve gaz çözümlerini kaliteli ve verimli olarak sağlamak. Sektörde rekabet gücü ile tercih edilen, kalitesi ile güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olarak alanında dünya standartlarının üzerinde bir yere sahip olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak. Üretim ve medikal sektöründe dışa bağımlılığını azaltıp, gelişen teknoloji ile verimlilik esasına uygun ürünler üreterek paydaşlarımızın kaliteli ürünler kullanmalarına katkıda bulunmak. Müşterilerimizin rekabet gücünü arttıran bir şirket olmak.

Kalite Anlayışımız

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın bizi tercih etmesinin başlıca sebebi; kalite ve verimliliktir. Sadece Yerli ve Milli Değil! Kaliteli, yerli ve milli ürünler üretmek ana gayemizdir.

Avantajlarımız

Yenilikçi ve güvenilir teknoloji, sürdürülebilir verimlilik, yüksek performans, düşük maliyetler sayesinde uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyulan her mekânda kurulum ve üretim sağlayarak, önceliğimiz daima müşterilerimizdir.

Tasarım

Geleceğe yatırım yapıyoruz. ihtiyacınız olan endüstriyel basınçlı hava ve gaz çözümlerini mühendislik ekibimiz ile en uygun ve optimize şekilde tasarlıyoruz. Endüstriyel ve Medikal sektöründe basınçlı hava ve gaz çözümleri ile hayata anlam katan özgün çözümlere imza atıyoruz.