Gelişim ve üretim hedeflerimizi paylaşacak tutkulu ekip arkadaşları arıyoruz.

Nitroplace, olarak önceliğimiz daima insan. Gelişen yeni teknolojilerin, deneyimli iş gücünün ve işini seven ekip arkadaşlarımızın katkılarıyla ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden beri yaptığımız işin farkındalığıyla çevrenin ve insanlığın yaşam kalitesini arttırmak hassasiyetiyle çalışıyoruz. Sürekli yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ekip arkadaşlarıyla da bu vizyonumuzu güçlendiriyoruz.

Pozitif, yenilikçi, katılımcı ve yaratıcı olmayı gelişimin temeli olarak görüyor; bu düşünceyle çalışanlarımıza da bu yönde bir iş ortamı sağlamaya odaklanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki oluşturduğumuz iş ortamı çalışanlarımıza, bireysel ve mesleki alanda katkı sağlarken aynı zamanda çevresel, sosyal meselelerde de gelişim fırsatı sunuyor.

İş ortamımızda, çok değerli profesyonellerle çalışıyor, mesleki alandaki tecrübelerinden genç ekip arkadaşlarımızın da faydalanmasını sağlıyoruz.

NitroPlace ailesine heyecanı yüksek, uluslararası platformlarda çalışabilecek ve takım çalışmasını seven yeni ekip arkadaşlarının katılmasına büyük önem veriyoruz.

Kariyer politikamızı oluştururken de önceliğimiz şirketimizi geleceğe taşıyacak en büyük paydaşlarımız olan çalışanlarımızla dünya için iyi olanı yapmayı öncelikli gören, misyonumuzu benimseyen, insana dokunan, değerlerimizle örtüşen yeni takım arkadaşlarıyla tanışmak ve çalışmak her zaman önceliğimiz olmuştur.

Nasıl NitroPlace Çalışanı Olurum?

İşe alım politikamız, adaylara fırsat eşitliği sağlayacak ve onların en doğru şekilde istihdam edilmesine olanak verecek araç ve teknikleri kullanarak potansiyel ve yetenekli insan kaynağını şirketimize kazandırmaktır.

Her pozisyon için belirlenmiş yetkinlik ve temel bilgi/beceri setleri bulunmaktadır. İşe alım sürecinde, pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklerin adaydaki uygunluğu baz alınarak değerlendirme yapılmaktadır. Bu kapsamda ilgili pozisyonun niteliğine göre; çeşitli kaynaklardan ulaştığımız adaylar yine pozisyona göre belirlenmiş değerlendirme süreçlerine dahil olurlar.

Her kademe için tanımlanmış İş Ailesi Yetkinlikleri’ ne uygun olarak yetkinlik bazlı mülakat teknikleri kullanılmaktadır. Değerlendirme sürecimizde mülakatlara ek olarak pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, İngilizce ve genel yetenek testleri, vaka uygulamaları ve değerlendirme merkezi uygulaması yer alır. Görüşme süreçleri olumlu sonuçlanan adaylarımıza referans kontrolünün ardından iş teklifi yapılmaktadır.

Tüm bu süreçte temel amacımız endüstri sektörüne ilgi duyan, işinde uzmanlaşmış, etrafına ve topluma karşı duyarlılığı yüksek, işine tutkuyla bağlı ve birlikte başarmaya inanan takım arkadaşlarımızın aramıza katılmasıdır. Lütfen özgeçmişinizi  info@nitroxtec.com adresine mail gönderiniz.